Profil společnosti AliaWeb

AliaWeb vznikl v roce 2000 jako mladá a dynamická IT společnost. Dnes se zabývá tvorbou vlastního obsahu a poskytováním služeb. Mezi naše vlajkové lodi patří internetový server Kurzy.cz, jenž patří k největším a nejrozsáhlejším finančním serverům na českém internetu.

Jsme také spoluvlastníky "dvojky" segmentu zprostředkování dovolených po internetu, serveru Zájezdy.cz. Do našeho portfolia patří rovněž specializovaný web, zaměřený na oblast bydlení - Bydlet.cz.

Náš tým tvoří mladí, dynamičtí lidé z oboru, kteří pružně reagují na potřeby vás, čtenářů a uživatelů našich služeb. Naše bohaté zkušenosti, nejen z finančního sektoru, se odrážejí na výsledcích návštěvnosti firemních serverů. Průměrná měsíční návštěvnost všech webů AliaWebu vykazuje více jak 900.000 uživatelů. Kurzy.cz pak sleduje průměrně více jak 700.000 uživatelů. Ti zde mají možnost získat ucelený přehled o dění na finančních a kapitálových trzích nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Ovšem obsah není tvořen jen pro investory a ekonomicky zdatné a vzdělané uživatele, pro ostatní nabízíme široké spektrum informací např. jak získat hypotéku, jaká banka nabízí ty nejlepší úroky či jak nejlépe směnit korunu a kde.

Zajímají vás zákony ČR nebo se potřebujete lépe vyznat v daňové problematice? Kromě standardního obsahu nabízíme i  vyhledávání, pravidelné rozesílání nejčtenějších článků na e-mail, zasílání obsahu, veřejné rozhraní vám umožní jednoduše vkládat náš obsah na vaše stránky (např. kurzovní lístek) atd. kompletní výčet našich služeb najdete zde.

V polovině roku 2008 se AliaWeb mediálně spojil s významným mediálním partnerem -  Rádiem Impuls (www.impuls.cz). Díky pozici AliaWebu na trhu má rozšíření záběru služeb od tvorby obsahu až po mediální zastupování smysl. 

Naší snahou je přinášet co nejvíce informací v co největší kvalitě. Proto dáváme velký prostor také na vyjádření vás, našich čtenářů a uživatelů služeb. A to nejen ve fórech tomu určených, ale i prostřednictvím kontaktů, které jsou i na této straně. Doufáme, že nás budete i nadále podporovat a sledovat.

Váš AliaWeb

Stránky portálu Aliaweb

Informace z AliaWebu

Internetové stránky AliaWeb.cz, a.s.

Profil společnosti AliaWeb

Inzerce na našich médiích

Kontakty na lidi v AliaWebu

Služby portálu

Máte připomínky?